Природа дарує нам чисте, свіже повітря, гарний настрій і великий заряд бадьорості. Тому у теплий сонячний весняний день учні 1-А класу Ліцею інформаційних технологій відправилися на прогулянку до лісу. Це був не просто відпочинок, а насичена й пізнавальна програма, яку організував класний керівник Микола Василинюк разом з батьками. У квесті під назвою «Світ у твоїх руках 2» брали участь чотири команди, які рухалися різними локаціями. Матуся, Олена Лукиянчук, займалася екологічними проблемами: разом з хлопцями та дівчатами збирали у лісі сміття. Мама, Наталя Бойко, навчала дітей встановлювати намет та провела вікторину “Туризм – це круто”. Веселі старти проводив Микола Василинюк. На локації «Майстер шеф» під керівництвом родини Дарчук школярі готували страви на вогнищі. Справжнім магом на нашому заході була Олена Коваленко, яка ловила цікаві моменти камерою. Свіже повітря, спортивні ігри, спілкування з однолітками, а ще смачна їжа, яку приготували діти разом з дорослими – неодмінні складові активного відпочинку. А це зміцнює здоров’я, відновлює сили та дає заряд бадьорості. Дякуємо всім батькам за допомогу в організації відпочинку дітей.