20.05.2026 н.р. в Ліцеї інформаційних технологій відбулися спортивні змагання «Веселі старти», присвячені Дню закриття щорічної Ліцейної спартакіади між паралелями 3-х та 4-х класів. Головною метою заходу було популяризувати здоровий спосіб життя, розвивати рухову активність та зміцнювати командний дух серед учнів. Команди демонстрували свої сили у швидкісних естафетах, спритність, гнучкість та вмінні працювати в команді.
Усі учасники отримали неймовірний заряд позитиву і були нагороджені грамотами. Вітаємо наших юних спортсменів і бажаємо їм нових перемог та незгасного інтересу до спорту!
Людмила Коновалова, вчитель фізичної культури