У рамках проведення Тижня імунізації у Ліцеї інформаційних технологій вчитель «Основ здоров’я» Наталія Ісправнікова провела пізнавально-просвітницький захід для учнів 9-х класів, спрямований на підвищення обізнаності про важливість вакцинації та збереження здоров’я. Учні дізналися, як працює імунна система людини, чому вакцинація Читати далі …








