Вітаємо випускників 11-х класів Ліцею інформаційних технологій та класних керівників Марину Крячик, Ольгу Глущенко!
47 ліцеїстів, які досягли високих результатів в навчанні, науці, у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в конкурсах художньої творчості, нагороджені грамотами та іменними статуетками «Переможець інтелектуальних змагань». Ми пишаємося досягненнями кожного учня ліцею, з гордістю називаємо «Зірками ліцею». На святі були присутні почесні гості: депутати міської ради, представники партії «Бджола» Андрій Дроговоз та Володимир Селищев. Подяка випускникам 4 класів, які подарували патріотичний флешмоб. А випускники 11-х класів зачарували всіх мелодіями вальсу та професійно підготовленими номерами.
Дорогі наші випускники! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Ліцеїстам бажаємо гарного літнього відпочинку, учителям – творчого натхнення!
Зичимо всім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя та миру!