Вітаємо переможниць міського конкурсу “GAME-дизайнер”!

Вітаємо учениць ліцею Терещенко Алісу та Рой Олександру з успішним виступом у міському конкурсі «GAME-дизайнер» у номінації «Комп’ютерна гра (Scratch)»!

За результатами конкурсу:

    • Терещенко Аліса — ІІ місце
    • Рой Олександра — ІІІ місце

Щиро дякуємо  вчителю Роєнко Є.С. за професійну підготовку, підтримку та розвиток творчих здібностей юних програмісток.

Міський конкурс «GAME-дизайнер», організований департаментом освіти Кам’янської міської ради та Комунальним закладом «Станція юних техніків» КМР, проходив з 23 березня по 6 квітня.  Його метою є формування та розвиток ігрової культури дітей, а також використання сучасних цифрових технологій для змістовного дозвілля.

Номінація «Комп’ютерна гра (Scratch)» об’єднала талановитих учасників, які створювали власні інтерактивні ігри у середовищі програмування Scratch, демонструючи креативність, логічне мислення та навички програмування.

Бажаємо нашим ученицям нових творчих ідей, натхнення та подальших перемог у світі інформаційних технологій!